Oferta dla firm

Od 100 do 150 złotych za zajęcia indywidualne bądź grupowe (do 5 osób w grupie) zależnie od długości i częstotliwości zajęć. Uczymy przez co najmniej 60 minut, a gdy popłyniemy – 90 minut.

UWAGA! Liczba uczestników zajęć nie wpływa na koszt lekcji.

%d blogerów lubi to: